CO NABÍZÍME

 

POPIS AKCE:

Rádi bychom Vám a i těm, kteří se k Vám přišli pobavit nabídli obohacení Vaší akce ( ať pivních slavností, řemeslnných trhů nebo jakýchkoli jiných slavností, oslav a svátků )  o náš program.

  Jedná se o demonstrativní předvádění řemeslnného rytí skla přímo na místě s možností nechat si vyrýt jakýkoli text na naše pivní, vinné, varné nebo jiné sklenice. Je také možno nechat si vyrýt text i na předryté sklenice s různými motivy pro myslivce, rybáře....atd.  Je  běžné, že si lidé nosí své sklo dodané přímo organizátory této akce. Nejčastěji to jsou pivovary, které nabízejí své firemní půllitry.

KOMU JE TATO SLUŽBA URČENA? 

Nejčastěji ji využívají páni jako takzvanou " žehličku ". A vlastně i preventivní, prostě dárek pro tu jejich milou doma, aby viděla, že na ni stále myslí kudy chodí.  Dále si hodně přátelé sobě chtějí něco vyrýt, mnozí jen dom na sklínku na kafe. Mnoho jiných si tímto vyřeší dárek k narozeninám nebo i vánoční dárek.

OHLASY:

Zatím jsem se nesetkal s nikým s organizátorů, kterým se tato produkce nelíbila, spíše naopak. Lidem se líbí dobře zvládnuté řemeslo, a když se na výrobě ješte mohou spolupodílet...?

Snad je ti, kteří neví oč jde tvrdí, že žádné kolotočáře na svých akcích nechtějí. Jak je tedy možné, že na mnohých pivních slavnostech jsem jediný, koho si nechávají. No protože to je program přímo pro pivaře, vinaře a jiné. A hlavně jde o řemeslo a provozované přímo na místě, což táhne další zvědavce, kteří potom často o těchto  doprovodných programech mluví velice kladně.

BEZPEČNOST:

Ač se mnozí obávají a já se kdsi také obával z pořezání skla, ještě se mi za celou dobu mých výjezdů nestalo, že by někdo tu svoji sklenice rozbyl a nebo se o ni pořezal. Každý si toto dělá pro sebe nebo svého přítele či ženu a dostatečně si toto hlídá nebo to rovnou ukládá do auta.  Často se také stává, že si ti,,kteří se obávají, nechávají svojí sklenici u nás až do odchodu.